#
Serwis Elektronarzędzi Bosch, Dremel i Skil
Strona główna / Serwis

Niezawodny serwis elektronarzędzi Bosch

Bosch oferuje dwie możliwości składania zamówień: części można zamówić w specjalistycznym punkcie sprzedaży lub bezpośrednio w Centralnym Serwisie Bosch- faksem lub e-mailem. Zamówienia złożone do 14.00 są już najczęściej następnego dnia u odbiorcy.

Proszę pamiętać, że części zamienne mogą być montowane wyłącznie przez wykwalifikowany personel serwisowy.

Gwarancja Bosch

Gwarancja
Zachęcamy do przedłużenia gwarancji na profesjonalne elektronarzędzia Bosch

Na elektronarzędzia profesjonalne do użytku komercyjnego otrzymasz do trzech lat gwarancji.

Profesjonalne elektronarzędzia Bosch spełniają najwyższe standardy jakości. Z tego powodu oferujemy możliwość uzyskania bezpłatnego pakietu serwisowego:

  • 3 lata gwarancji na wszystkie elektronarzędzia i przyrządy pomiarowe Bosch linii niebieskiej bez dodatkowych opłat. Przedłużoną gwarancją nie są objęte narzędzia wysokiej częstotliwości, przemysłowe wkrętarki akumulatorowe i narzędzia pneumatyczne, standardowy osprzęt oraz akumulatory i ładowarki.

    Więcej informacji na temat warunków gwarancji

  • 2 lata usługi Premium Serwis dla fabrycznie nowych, akumulatorów litowo-jonowych z linii niebieskiej wraz z należącymi do nich ładowarkami. Jeżeli w okresie obowiązywania programu Premium Serwis wystąpi usterka zarejestrowanego produktu spowodowana wadą materiałową, błędem produkcyjnym lub zużyciem, firma Robert Bosch dokona nieodpłatnej naprawy danego, zarejestrowanego produktu lub jego wymiany na produkt pozbawiony wad (ew. kolejny model danego produktu). Produkty podlegające wymianie lub ich części przechodzą na własność firmy Robert Bosch.

    Więcej informacji na temat usługi Premium Serwis

Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji lub programu Premium Serwis, należy w ciągu 4 tygodni od daty zakupu zarejestrować produkt na stronie https://bosch-gwarancja.pl.

Chcąc przedłużyć gwarancję, należy najpierw zarejestrować się jako użytkownik. Następnie na indywidualnym koncie można zarejestrować urządzenie, wydrukować certyfikat gwarancji dostępny w formacie PDF, a także zarządzać swoimi danymi osobowymi.

Certyfikat gwarancji jest powiązany z urządzeniem. Oznacza to, że każde zakupione narzędzie musi zostać zarejestrowane osobno. Wyjątek stanowią akumulatory i ładowarki wchodzące w skład zestawu wraz z urządzeniem akumulatorowym. W takim przypadku akumulatory i ładowarka rejestrowane są łącznie z urządzeniem podstawowym i widnieją na wspólnym certyfikacie trzyletniej gwarancji.

W przypadku reklamacji w okresie gwarancji do urządzenia należy załączyć certyfikat gwarancji wraz z kopią dowodu zakupu i dostarczyć je do punktu sprzedaży lub przesłać bezpośrednio do Centralnego Serwisu Elektronarzędzi Bosch za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Serwis naprawczy

Zarejestruj teraz!

Zarejestruj swoje elektronarzędzie Bosch linii niebieskiej w ciągu 4 tygodni od daty zakupu, a otrzymasz 3 lata gwarancji.

Przedłużenie gwarancji

Warunki gwarancji

Tutaj możesz pobrać aktualne warunki gwarancji.

Pobierz PDF

2 lata Serwisu Premium na akumulatory

Tutaj moźesz pobrać szczególowe warunki serwisu Premium

Pobierz PDF