#
Zespół
Strona główna / Firma

Największą wartością naszej firmy są kreatywni i rzetelni pracownicy, którch doświadczenie i wiedza są najlepszą drogą do wspólnego sukcesu.

#

Bogdan Adamczyk
Właściciel
tel. 44 633-09-71 wew. 16
bogdan@elkar-serwis.pl

#

Karina Adamczyk
Właścicel
kom. 505-188-457
karina@elkar-serwis.pl
tel. 446330971 wew. 19

#

Dagmara Kostelecka
Handlowiec
kom. 500-082-446
dagmara@elkar-serwis.pl
tel. 446330971 wew. 11

#

Justyna Pal
Handlowiec
tel. 44 633-09-71 wew. 12
justyna@elkar-serwis.pl

#

Przemysław Bolonek
Handlowiec
kom. 506-279-248
firma@elkar-serwis.pl
tel. 446330971 wew. 12

#

Katarzyna Skalska
Spedycja
tel. 44 633 09 71 wew. 17
kasia@elkar-serwis.pl

#

Marcin Maras
Handlowiec, Informatyk
kom. 509-023-012
marcin@elkar-serwis.pl
tel. 446330971 wew. 18

#

Edwin Kacprzak
Handlowiec Stihl
tel. 44 633 09 71 wew. 14
edwin@elkar-serwis.pl

#

Arkadiusz Wiśniewski
Handlowiec
kom. 500-134-131
arekw@elkar-serwis.pl
tel. 446330971 wew. 13

#

Paweł Uchal
Serwisant Elektronarzędzia
tel. 44 633 09 71 wew. 20
pawel.uchal@elkar-serwis.pl

#

Robert Miszczuk
Serwisant Agregaty
tel. 44 633 09 71 wew. 22
robert.miszczuk@elkar-serwis.pl

#

Michał Wiśniewski
Serwisant Maszyny Budowlane
kom. 501-371-512
michal.wisniewski@elkar-serwis.pl
tel. 446330971 wew. 21

#

Arkadiusz Dobroszczyk
Serwisant STIHL
tel. 44 633 09 71 wew. 23
arkadiusz.dobroszczyk@elkar-serwis.pl